Hakkımızda

1993 yılında çırak olarak başladığım sanayi ortamında Çelik sektöründe 13 yıl boyunca maaşlı olarak çeşitli firmalarda görev aldım.

 

Sene 2006 ila 2011 yılları arasında oluşturduğum ekip arkadaşlarımızla sanayi dilinde "götüre" diye tabir ettiğimiz "fason çelik konstrüksiyon imalatları ve montajları" yapmaya devam ettim.

 

2011 yılına geldiğimizde ülke ve imalat sektörüne daha fazla katkı sağlamak amacıyla ve daha kurumsal kaliteli çelik konstrükiyon işleri yapabilmek için, Saray mahallesi, Keresteciler sanayi sitesi, 1.Cadde, 23.sokak No:7 adresinde kendi iş yerimizi kurarak faaliyet göstermeye başladım.

 

Halen aynı adreste Tek Çelik Konstrüksiyon San. Tic. Ltd. Şti. şirketi olarak çelik konstrüksiyon imalat ve montaj faaliyetlerine devam etmekteyiz.

 

Günden güne emin adımlarla büyüyen firmamızda gerek teknik kadromuz gerekse biriken tecrübemizle sizlerden aldığımız güç ve cesaretle yolumuza devam etmekteyiz.

 

Tek Çelik Konstrüsiyon şu anda proje hazırlamasından başlayıp imalat ve montaj işlerini taahhütlü ve anahtar teslimi olarak yapmaktadir.

 

Bünyemizde 30 tecrübeli çalışan ve aylık 300 ton gibi çelik konstrüksiyon imalat ve montaj kapasitesine ulaşmış bulunmaktayız.

 

Firmamızın temel prensibi; Müşteri memnuniyeti doğrultusunda, kaliteli ve hesaplı işler yapmak, iş ahlakıyla ve işin ehli çalışanlarıyla projelerimizi tamamlamaktır.